SHITET VW PASSAT 1.9 TDI

Numri i njoftimit: 56090 | Postuar në: 30.03.2017, 14:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Passat

Viti: 2000

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.700 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE NGA TAPICERIA ,MOTORIKE DHE XHENERIKE.KILMA, ABS,AIRBAG,DRITA XENON, SEDILJET MESHIN,LETRAT TE PAGUARA DERI NE SHKURT 2018,KASETOFON ME BAGAZHIER 10 CD,MOTORI 1,9 TD

 Berat     Berat

Dërgo E-mail

 ILJAS