Kerkohet motorist

Numri i njoftimit: 56095 | Postuar në: 31.03.2017, 08:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: 9 vjeçare

Patentë shoferi: A

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 150 Lekë

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Motoristi te jet me mjetin e tij per piceri te liqeni i thate pagesa e negociueshme..kerkohet dhe nje grua qe te gatuaj gjera tradicionale

 Tiranë     Farkë

Dërgo E-mail

 Florian