Mercedes

Numri i njoftimit: 56097 | Postuar në: 31.03.2017, 10:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: CLS 320

Viti: 2008

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 180000

Transmetuesi: Automatike

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 17.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Mercedes Cls 320 viti 2008 kilometra 18100 te garantuara
Sherbimet te kryera ne concesionaria auturizuar Mercedes firenze
Makina ka sedile elektrike cambio automatike dhe sequenziale ne timon.
Makina ska asnje gervishje ne karroeceri
Ka navigator rregullim kilometrazhi
Amorzator me hulje e ngritje
2 pal disqe alumini me kopertona per dimer edhe nje pal kopertona per ver ..
sensor parkimi para dhe mbrapa ..
Makina eshte ne gjendje perfekte
Makina eshte kater vendesh..
Arsyea e shitjes per te kaluar ne nje makin pes vende .

 Berat     Berat

Dërgo E-mail

 Igli