Per shitje

Numri i njoftimit: 56098 | Postuar në: 31.03.2017, 10:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Renault

Modeli: Scenic

Viti: 1999

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 20000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Monovolum / Minibus

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Per shitje

 Lezhë     Lezhë

 Mikel