Kurse Kercimi - Akademi Kercimi - Tirane

Numri i njoftimit: 56110 | Postuar në: 31.03.2017, 22:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.000 Lekë

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Orë Vallzim / Tanci

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrojme kurse kercimi per t gjitha moshat ne t gjitha llojet e kercimeve nga koreografe dhe instruktore te specializuar dhe diplomuar jashte shtetit. Kercime per cift/fejesa/martesa. Cmimet dhe ofertat me t konkurueshme ne treg. Kontakto n inbox cel: 0685440473 email: bboydetox@gmail.com ose fb: https://www.facebook.com/detox279 Arlind Shabani
Rezorvo tani ! Akademia ndodhet ne Tirane

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 Detox >(Ndërmarrje)