ofertë pune për shtabet e hotelit

Numri i njoftimit: 56131 | Postuar në: 02.04.2017, 12:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Turizmi dhe Hotelieri

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: 9 vjeçare

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: 5.000 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet
Hotel Crowne Plaza është aktualisht në nevojë e restorantit të ri dhe serioz /
Punëtorët e hoteleve në degët tona jashtë vendit. Ne e duam njerëz të cilët mund të flasin gjuhë të ndryshme në tjetrin për të të jetë në gjendje të komunikojnë me klientët tanë jashtë shtetit.
Shënim: Sigurohuni që ju të njoftojë pozicionin që ju dëshironi të aplikoni për kur

na kontaktoni.
POZICIONI dispozicion
llogaritar
sekretar
menaxherët
bar Mbikëqyrësi
kapiteni bar
çupë
infermieret
Kamarier / Waitress
recepsionist
barist
kamarier
kati Grua
Roje sigurie
dhomë mjek
pastruese
murator
asistent portier
shërbëtor
Me kohë të pjesshme Marrëdhëniet ftuar Ndihmës
rezervimet Clerk
shoferët
ju mund të dërgoni CV tuaj / CV
Ne sinqerisht shpresojmë që të dëgjuar nga ju.

 Tiranë     Rr. Xhanfize Keko, Q. Spitalore

Dërgo E-mail

 Crowne Plaza Hotel