Shitet Opel astra 1.7 nafte viti 2005

Numri i njoftimit: 56133 | Postuar në: 02.04.2017, 17:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Astra

Viti: 2005

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 120000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 4.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Opel astra 1.7 nafte viti 2005 me vaj filtrabre sa po nderruar letrat dhe siguracioni mbarojn ne 2018 prill,gomat 80%

 Berat     Berat

 Opel