Apartamente pushimi

Numri i njoftimit: 56165 | Postuar në: 01.02.2023, 10:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Apartamente

Lloji i njoftimit: Shitet


OFERTE!! apartment 1+1 me qera ne Radhime i mobiluarme te gjitha kushtet:dhome gjumi,guzhine,frigorifer,wifi,tv,lavatrice,kondicioner,tualet,ballkon me pamje nga deti kati I trete me ashensor 60 meter large detit.Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson.Per me teper kontaktoni ne nr 069 53 86 338 ose 069 61 24 416 si dhe ne WhatsApp

 Vlorë     Orikum

Dërgo E-mail

 Alban