Pajisje per lokale

Numri i njoftimit: 56166 | Postuar në: 04.04.2017, 23:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Kemi per te shitur:
-banak frigoriferik(importit) i prodhuar para dy vitesh.
Banaku dhe kundrabanaku eshte me kapake inoksi ne gjendje shume te mire.
-llampadare dhe ndricuesa modern ne gjendje te mire
-kamera sigurie me monitor
-televizor
-pompe uji
Pajisjet shiten per arsye te ndryshimit te destinacionit te lokalit. Cmimi mbetet i diskutueshem

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Bardh Neziri