Dhuroj qen

Numri i njoftimit: 56215 | Postuar në: 08.04.2017, 20:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Qen

Lloji i njoftimit: Shitet


Kam 5 kelysh kufiri , jan 5 javesh. Dhurohen per njerz qe i duan dhe kujdesen per to!

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 Diellza