shitet ose ndrrohet me iphoon 5 ose 5s

Numri i njoftimit: 56218 | Postuar në: 08.04.2017, 23:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: galaxy j3 2016

Çmimi: 200 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Tel i perdorur vec 2 muj i ri nderrohet edhe me iphoon 5 e 5s

 Kurbin     Laç

 eni