Shitet karroce invalidesh.

Numri i njoftimit: 56223 | Postuar në: 15.06.2017, 13:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Vegla-mjete medicinale / Karrocë invalidësh

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet karroce invalidesh multifunctionale, rezistente ndaj ujit, pra e pershtatshme per te bere banje, me disa pozicione qendrimi, kembeza per kembet me levizje, doreze per frenim, e pershtatshme per te kryer edhe nevojat personale.

Karroca eshte e prodhimit Grek, fatkeqsisht e pa pershtatshme per personin qe u ble.

Cmimi me te cilin eshte blere eshte rreth 45000 leke.

Cmimi I shitjes eshte 35000 leke, I diskutueshem.
Artikulli eshte ende ne kutine origjinale.

Kontakto ne: 0672075330

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 Elvis