Toke ne Lezhe

Numri i njoftimit: 56224 | Postuar në: 09.04.2017, 17:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1367

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 35 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shitet toke ne lezh ngjitur me firmen ULAJ shpk pa shkuar te Antika ,toka ka qertifikat pronesie dhe esht buz rrugen kryesore mund perdoret per biznes, jan 1367m2, 33e m2,.. ose gjysma 684m2 ku mund pranojm dhe naj makin si klering deri ne 3-5 miljon
cel; 0684950310

 Lezhë     Lezhë

Dërgo E-mail

 leo