Pjekese Pulash

Numri i njoftimit: 56229 | Postuar në: 10.04.2017, 11:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 32.000 Lekë

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet pajisja me nje sasi per 6 pula njekohesisht. Me gaz dhe korrent. Pesha 40kg

 Tiranë     Ali Demi

 Daniel