Kamrier ose kamariere per bar ose per restorant

Numri i njoftimit: 56262 | Postuar në: 12.04.2017, 19:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Turizmi dhe Hotelieri

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


te kene pervoje pune

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 fsf