SHITET PER ARSYE EMIGRIMI "BAR RESTORANT SKERDI"

Numri i njoftimit: 5646 | Postuar në: 29.11.2013, 20:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Bar Restorant Skerdi.Ndodhet ne rrugen nacionale Pograde_Tirane ne fshati turistik Pojske km 5prane lapidarit "deshmoret e Pojskes".SHITET PER ARSYE EMIGRIMI . Restoranti jone eshte destinacioni kryesor i turisteve Shqipetar dhe te huaj.Ky restorant qendron mes bukurise natyrore buze liqenit te Ohrid aty ku shija e peshkut kombinohet me qetesine ,kendin e lojerave per argetimin e femijeve tuaj dhe me parkingun e bollshem. SHERBEJME :Ne raste festash,si fejesa ,ditelindje etj. me nje kapacitet prej 90 vendesh. Restoranti ka 600 m2 truall dhe 200m2 ndertim. Restoranti eshte ne gjendje te mire pune .Kuzhina eshte e paisur me te gjitha mjetet e posacme per gatim.Disponon edhe nje furre per mish te pjekur ne hell.Ka 3 magazina te posacme. 2 banjo (Per femra dhe per meshkuj) me uje te bollshem dhe drita 24 ore. Parkingu ka nje kapacitet prej 20 makinash.Sidhe edhe nje kend lojrash per femijet tuaj. RESTORANTI ESHTE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA !DHE LEJE PER NGRITJE HOTEL.

 Pogradec

Dërgo E-mail

 SHPETIM FERO