Paisje mekanike

Numri i njoftimit: 57267 | Postuar në: 13.04.2017, 09:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Mbyllet servisi dhe shiten paisjet mekanike si : ura, kompresor , vinc motorrash, kriko kamiosh ,pres, pistoleta ajri etj.

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 Lavdosh Braka