Fizioterapi

Numri i njoftimit: 57283 | Postuar në: 14.04.2017, 23:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon


Patologji te kolonës vertebrale
Dhimbjet e qafës dhe krahut (Cervikalgji), dhimbjet e mesit dhe dëmtimet e nervit shiatik (Lombalgji)
Patologji ortopedike
Traumatologjitë sportive, frakturat, luksacionet, borsitet, ndrydhjet, tendinitet, artrozat: (koksartroza, gonartroza, spondiloartroza), artroprotezat.
Patologjitë neurologjike
Hemiplegjitë, ataksitë, dëmtimet e nervave periferike, Parkinson, Sklerozë multiple,
Patologjitë reumatologjike

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 ardit paja