X6

Numri i njoftimit: 57304 | Postuar në: 16.04.2017, 23:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60 Lekë

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Shtesa për telefona celularë / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shitet ose ndrrohet

 Pogradec     Pogradec

Dërgo E-mail

 Kadri