Toke per tu shitur

Numri i njoftimit: 5731 | Postuar në: 03.12.2013, 01:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Toke per tu shitur poshte kombinatit perballe motel andri nga 2500-5000 m2.Zoteron te gjitha dokumentat e rregullta dhe per cmimin mund te kontaktojme ne numrin e tel: 068 5043799.Zonja luljeta jam nene e tre jetimeve.Shpresoj te gjej nje bleres ose me qera se behet mire ndoshta dhe per jetimet e mij dhe per ju.Ju falenderoj per kohen qe kushtuat leximit.Me respekt luljeta zoti ju bekofte

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Luljeta Idrizi