Shitet shtepi 1+1+aneks

Numri i njoftimit: 5745 | Postuar në: 03.12.2013, 21:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Dhoma dite komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet apartament 1+1+aneks totalisht e rregulluar ndodhet ne Lagjen "xhevdet Nepravishta "

Nr tel 0682339944 0696718032

 Lushnjë

Dërgo E-mail

 EVADIOLA