Shitet mobilje per reklamim bizhuteri, ora ose celular

Numri i njoftimit: 579 | Postuar në: 24.10.2012, 07:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Orë, Stoli, Bizhuteri / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Mobiljet jane ne forme komodine te larte 1.5 meter, te gjera 0.7 meter dhe perball 1 meter .Mobiljet jane mobil me hapesire reklame poshte me ndriçim Pjesa e siperme e mobiljes eshte me xham nga te gjitha anet Brenda ka reklamuese lekure me shine qe komandohet nga pas

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Shkelqim Osmani