i mbajtur mir Iphone 4s

Numri i njoftimit: 5820 | Postuar në: 08.12.2013, 06:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: iphone 4s

Çmimi: 270 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


punon ne menyr te shkelqyer me garanci madje

 Tropojë

Dërgo E-mail

 luan