PAS Sound Engineering

Numri i njoftimit: 5828 | Postuar në: 08.12.2013, 10:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Arsimim dhe edukim / Kolegje dhe universitete private

Lloji i njoftimit: Shitet


Shkolla e pare ne shqiperi per Sound Enginnering
vizito faqen tone www.pasaudio.com
Muzika eshte pasion dhe profesion

 Tiranë

Dërgo E-mail

 PAS >(Ndërmarrje)