Microsoft

Numri i njoftimit: 58305 | Postuar në: 17.04.2017, 08:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Të tjera marka

Modeli: Microsoft

Çmimi: 50 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes telefon Microsoft original gjendje pume super

 Pogradec     Pogradec

Dërgo E-mail

 kristi