Shes 2 bokse 1000v

Numri i njoftimit: 58331 | Postuar në: 18.04.2017, 14:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 400 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes 2 bokse 1000v

 Tiranë     Brraka

Dërgo E-mail

 Flori