As Shitet dhe As Blihet por sherbehet

Numri i njoftimit: 58346 | Postuar në: 19.04.2017, 18:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kopsht, Bimë / Zbukurimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Jemi Professionista ne fushen e Gjelbrimit, Deshironi te keni nje kopsht/bace te bukur me forma te ndryshme ose nje kopsht/bace shume te thjeshte , Ne jemi ketu ne ndime te popullit per tju dhene infomacione te ndryshme mbi Projektimin,rinovimin,mirembajtjen e kopshteve/baceve Publike&Private, Operojme ne te gjithe Rajonet e Shqiperise si dhe ne Kosove, per me shume info: Telefono Hysenin ne Cel: 0675451324&0693500423 si dhe telefononi Festimin ne Cel: 068418146

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 hysen