IPTV KANALE

Numri i njoftimit: 58378 | Postuar në: 21.04.2017, 18:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 € i pa diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrojme 3000 KANALE NGA E GJITHE BOTA ME VETEM 100 EURO NE VIT

300 KANALE SHQIPTARE
200 KANALE ITALIANE
200 KANALE GJERMANE
100 KANALE SPANJOLLE
100 KANALE FRANCEZE
TURKE
ARABE
SUEDEZE
ANGLEZE
E SHUME TE TJERA, PER TI PARE KETO KANALE JU DUHEN KETO PAJISJE: SMART TV , DHE ANDROID BOX.
PER ME SHUME NA KONTAKTONI NE FB www.facebook.com/AlbanianTVShqip/

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 albanian