OKAZION :SHITET APARTAMENT NE DURRES

Numri i njoftimit: 58427 | Postuar në: 16.05.2017, 13:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 104

Ngrohja: Te tjera

Kati: 4

Çmimi: 90.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepia eshte 104 m2 , kati i 4 i banimit , pallati eshte ndertim i vitit 2004 , me pamje nga porti dhe nga qyteti .
Ne hapsiren e shtepise gjenden 3 dhoma fjetje , 2 banjo , 2 ballkone , 1 dhome ndenje , kuzhine e kompletuar.
Shtepia ndodhet ne nje zone te qete , me mundesi parkimi dhe me te gjitha facilitetet shume prane .
Numer kontakti : 0693344389

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Ergi