KURSE GJERMANISHT

Numri i njoftimit: 58430 | Postuar në: 25.04.2017, 20:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Gjuhë

Lloji i njoftimit: Shitet


NJOFTIM
Qendra e specializuar ne gjuhe gjermane ofron kurse gjermanisht per femije, adoleshente dhe te rritur ne te gjitha nivelet dhe per te gjitha kerkesat.
Nga neser nisin kurset intensive gjermanisht niveli
A1/1 dhe A1/2
A2/1 dhe A2/2
B1/1 dhe B1/2
Te interesuarit te kontaktojne ne nr. Cel 0674757350
Rregjistrimet jane te hapura !!

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Klajdi