Shitet Doogee X5 Cmimi dhe mund te ulet

Numri i njoftimit: 58431 | Postuar në: 25.04.2017, 20:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Të tjera marka

Modeli: Doogee X5

Çmimi: 50 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet doogee x5 . Ka 1 Gb RAM dhe 8 GB ROM . ka 1 muaj i perdorur dhe nuk ka asnje gervishtje . Ka tre kapak blu te zi dhe bardh. Ka edhe nje karikues eshte 5 inch
Bateria eshte 2400 mAh.

 Librazhd     Prrenjas

Dërgo E-mail

 Ersi