Seat Alhambra ( Sharon)

Numri i njoftimit: 58439 | Postuar në: 26.04.2017, 13:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Seat

Modeli: Alhambra

Viti: 2002

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 20000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Monovolum / Minibus

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.800 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


*** Okazion ***
Shitet Seat Alhambra me motorr 1.9 T(DI) te kuqe.
Makina esht familjare dhe ne gjendje shume te mire.
Nk esht perdorur asnjehere per transport publik.
Shitet per arsye emigrimi.
Ju faleminderit.

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 Nuro