Seat altea

Numri i njoftimit: 58440 | Postuar në: 26.04.2017, 15:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Seat

Modeli: Altea

Viti: 2004

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 15000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Hatchback

Ngjyra: e kuqe

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 4.200 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet seat altea 1.9nafte manual viti 2004 cmimi eshte 4.200 euro eshte dhe 1 fiati punto eshte 1.3 nafte atomatike cmimi eshte 4500 euro preferohet dhe ndrime por kan cmim tj flm

 Kuçovë     Kuçovë

Dërgo E-mail

 Xx