Fiat punto 1.3nafte atomat

Numri i njoftimit: 58445 | Postuar në: 27.04.2017, 01:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Fiat

Modeli: Punto

Viti: 2007

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 10000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 4.300 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet fiat punto 1.3nafte atomatike me dogane te paguar gati per targa viti dhjetor i 2007 4300 euro i pa diskutuar makina vjen per 2jav nga italian Seat altea 1.9nafte manuale viti 2004 targa aa makina ne shkurt ka ardh nga italia cmimi 4200 euro ipa diskutuar preferohet dhe ndrime po me cmim tj nr0697397197 flm

 Kuçovë     Kuçovë

Dërgo E-mail

 Xx