Shes toke

Numri i njoftimit: 58458 | Postuar në: 27.04.2017, 20:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 3000

Lloj i tokës: Bujqësore

Çmimi: 42.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet toke ne Lezhe.1500 metra me qytetin.500 metra larg autostrades Milot-Lezhe.E destinuar dhe per ndertime sipas planit urbanistik.

 Lezhë     Lezhë

Dërgo E-mail

 Kol Boci