Shitet Vilë, 2Kateshe,,Plazh-Durres

Numri i njoftimit: 58464 | Postuar në: 22.08.2017, 16:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 130.000 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet shtepi 2 kateshe +530m2! Shtepia ndodhet ne zonen e Plazhit ne Durres.Rruga “Mbreti i Arbrit” prane Kompleksit Kasa.Shtepia eshte ne gjendje mjaft te mire,perbehet nga dy kate.
Kati i dyte 180m2..kati i pare magazine 150m2..+ 2 ballkone…oborr i madh 200m2 dhe garazhd i vogel per parking..Hapesira mjaft te medhaja…Cmimi 130.000€
Nr.cel 0682140159
.0698716230…
email; blejsidbajro96@gmail.com

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 blejsid