Seat Leon sport

Numri i njoftimit: 58466 | Postuar në: 28.04.2017, 13:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Seat

Modeli: Leon

Viti: 2002

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Hatchback

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.200 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet Seat Leon sport 2002
disqe 17 .sport 1.4benzin gas shum ekonomike
shitet per arsye emigrimi e do ngeli ne garazh pst!
makina esht e mirmbajtur
per me teper cel
0662728517

 Fier     Libofshë

Dërgo E-mail

 elvi