MITSUBISHI L200 94

Numri i njoftimit: 58480 | Postuar në: 29.04.2017, 18:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mitsubishi

Modeli: L200

Viti: 1994

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Të tjera

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 5.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet mitsubishi l200 i vitit 1994 ne gjendje perfekte si motorike dhe xhenerike...te gjitha sherbimet e kryera .....kartat e prera deri ne janar 2018 2500 turbo

 Devoll     Bilisht

 Adrian