playstation 3

Numri i njoftimit: 58496 | Postuar në: 01.05.2017, 13:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120 Lekë i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojra PC dhe Video Lojra / Lojra për Sony PS Playstation

Lloji i njoftimit: Shitet


Playstation 3 me nje lev leva eshte e re me 3 disqe si fifa 15 dhe dy me luft shitet per arsye mos perdorimi permasat : 320gb nr cel 0672374950

 Durrës     Durrës

 neerdy