Mercedez E clas 1.8 benzin gas

Numri i njoftimit: 58497 | Postuar në: 01.05.2017, 20:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: E 200

Viti: 2004

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 250000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Hatchback

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 4.500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shitet ose ndroet

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 Gesti