PS4 + PES 2017 + GTA V + 1 Leve

Numri i njoftimit: 58499 | Postuar në: 02.05.2017, 12:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 340 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Ps4 1 terrabite shume pak i perdorur shitet me 1 leve dhe 2 lojra te fundit.shitet per arsye te blerjes se nje ps4 pro.te interesuarit te telefonojne ne nr 0694770611.

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Lorenxho