shiten pajisje plasystation

Numri i njoftimit: 58500 | Postuar në: 02.05.2017, 15:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Elektronikë

Lloji i njoftimit: Shitet


tv Lg 43inch,ps3,divan etj...

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 ani