shiten playstation dhe tv

Numri i njoftimit: 58502 | Postuar në: 02.05.2017, 15:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Elektronikë

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten tv Lg 43 inch,playstation 3 me chip dhe lojra ,divane per 4 persona ,mbajtese per tv dhe pupa(1muaj te perdorura)

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 ani