shes apartament ne durres

Numri i njoftimit: 58512 | Postuar në: 02.05.2017, 23:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 106

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 65.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament i kompletuar kati 2 me siperfaqe te pergjithshme 106 m2 ne lagjen 18 Rruga Blerimi Durres. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 ballkone dhe 1 banjo. Cmimi 65000 Euro i diskutushem. Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni. 0693690878

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 pandi