PUNËTORE NË CALL CENTER

Numri i njoftimit: 58545 | Postuar në: 05.05.2017, 11:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Shitje, Marketing, Tregëti, Distribuim

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


KOMPANI E HUAJ ME SELI NË TIRANË
KA NEVOJË PËR 80 OPERATORE
PËR PUNËN NË CALL CENTER
-TRAJNIM DHE PUNË PRAKTIKE TË PAGUAR
-GJUHË: SHQIPE
-RROGË DHE KUSHTE PUNUESE TË VOLITSHME
TEL.:044/80 30 44 ; bernergermany@gmail.com

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Boerner