Komplete Divanesh cilesore

Numri i njoftimit: 58546 | Postuar në: 05.05.2017, 11:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 11.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Kend dhe komplete te ndryshme divanesh sipas preferencave tuaja. Derrase e thare ne max, sfungjere te cilesise se larte dhe copa shume te forta dhe larmi ngjyrash.

 Lezhë     Kallmet

Dërgo E-mail

 Eduart Hila