Shitet Shumfishues zeri C.Giant

Numri i njoftimit: 58558 | Postuar në: 05.05.2017, 21:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Audio dhe Video Produksion

Lloji i njoftimit: Shitet


Eshte ne gjendje te mire pune
Nr cel 0693198727

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Lulzim