Biciklet reebok

Numri i njoftimit: 58565 | Postuar në: 06.05.2017, 16:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 220 Lekë

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet biciklet reebok 26 ne super gjendje

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 Denis