ANIJE PESHKIMI

Numri i njoftimit: 58580 | Postuar në: 07.05.2017, 22:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Anije, Skuterë, Varka, Skafe ujore / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Anija eshte e paisur me dekumenta ,dhe me te gjitha paisjet e punes.

 Sarandë     Ksamil

Dërgo E-mail

 Edi