Shitet toke per ndertim

Numri i njoftimit: 58611 | Postuar në: 08.03.2023, 19:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 1 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Fier (Sheq) pran shkolles ' NUMANI' shitet 1000m toke me ÇERTIFIKAT, me themele te ngritura per tre kate me sip 130m, e rrethuar me mure, uje dhe kanalizime te lidhura, e gjith e dranazhuar, e mbiell me peme frutore.

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 Qani